Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB Mutai CMTB1-63 3P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh briseadair cuairteachaidh beag bìodach CMTB1-63 an inneal a dhìon bho chuairt ghoirid agus cus cuideim, agus faodar a chleachdadh cuideachd airson gluasad is tionndadh neo-thric den t-siostam cumhachd. Tha structar adhartach aig an MCB, tha e earbsach a thaobh coileanadh, tha comas briseadh àrd aige, tha e a’ coimhead eireachdail, msaa. Tha an t-slige agus na pàirtean air an dèanamh bho stuthan a tha an aghaidh buaidh agus a tha làidir an aghaidh lasair.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh beag MCB |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 3P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 3P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Dath | Geal + dearg |
| Seirbheis | OEM & ODM |
Lùb
Pòlaichean
Buannachd
1. Le meud beag is teann, furasta a stàladh
2. Feart de shruth goirid, cus cuideim, comas briseadh àrd
3. comasach air dìon earbsach a thoirt seachad an aghaidh mhearachdan dealain, agus air an deuchainn gus coinneachadh ri inbhean sàbhailteachd eadar-nàiseanta.
Iarrtas
Tha toraidhean MCB air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Feadhainn eile
Pacadh
4 pìosan gach bogsa a-staigh, 60 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Prìomh Mhargaidh
An Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia a Deas, Ameireaga a Deas, Margaidh na Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













