Briseadh-cuairteachaidh beag Mcb le comas briseadh àrd CMTB1-63H 4P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh briseadair cuairte beag CMTB1-63 an sruth a dhìon bho chuairt ghoirid agus cus cuideim, agus faodar a chleachdadh cuideachd mar ghluasad is tionndadh neo-thric de shiostam cumhachd. Tha am briseadair cuairte beag na phàirt riatanach de shiostam dealain sam bith, a’ toirt seachad dìon earbsach an aghaidh cunnartan dealain agus a’ dèanamh cinnteach à obrachadh sàbhailte is èifeachdach chuairtean is innealan dealain.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 4P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 4P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Dath | geal is liath |
| Seirbheis | OEM & ODM |
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte MCB Miniature proifeasanta agus air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cuairt ghoirid
2. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cus cuideim
3. Comas briseadh àrd
4. Dealbhadh snog agus furasta a stàladh
Feadhainn eile
Pacadh
3 pìosan gach bogsa a-staigh, 60 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Tha teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001 agus ISO 14001 aig Mutai, agus tha na toraidhean air a dhol seachad air teisteanas CCC, CE, CB ... msaa.
Prìomh Mhargaidh
Tha fàilte mhòr aig luchd-ceannach air na toraidhean, gu sònraichte anns an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a-Deas, Margaidh na Ruis.
1. Prìomh thoraidhean: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... msaa.
2. Slabhraidh gnìomhachais crìochnaichte bho chinneasachadh phàirtean gu cruinneachadh thoraidhean crìochnaichte, deuchainn agus fo smachd àbhaisteach.
3. Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
4. Sgioba theicnigeach proifeasanta, as urrainn seirbheis OEM agus ODM a thoirt seachad, as urrainn prìs farpaiseach a thoirt seachad.
5. Ùine lìbhrigidh luath agus seirbheis mhath às dèidh reic.
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













