Briseadh-cuairteachaidh beag MCB CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tha gnìomh dìon geàrr-chuairt agus dìon cus cuideim aig briseadair cuairte beag CMTB1-63, agus faodar a chleachdadh cuideachd mar ghluasad is tionndadh neo-thric de shiostam cumhachd. Tha feartan structar adhartach, coileanadh earbsach, comas briseadh àrd, coltas eireachdail msaa aig an MCB. Tha an t-slige agus na pàirtean air an dèanamh de stuth le strì an aghaidh buaidh, feart làidir lasair-dhìonach.
| Ainm an toraidh | MCB |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 1P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1-63A |
| Pòlaichean | 1P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | Seòrsa C no seòrsa D |
| Dath | Geal |
| Seirbheis | OEM agus ODM |
Lùb
Pòlaichean
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cuairt ghoirid
2. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cus cuideim
3. Dealbhadh snog agus furasta a stàladh
Iarrtas
Tha luchd-brisidh cuairteachaidh beaga MCB air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain ... msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
12 pìosan gach bogsa a-staigh, 240 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Prìomh Mhargaidh
An Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, Margaidh na Ruis ... msaa
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













