Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tha am briseadair cuairteachaidh beag CMTB1-63 a’ tabhann dìon an aghaidh chuairtean goirid agus cus luchdan, agus faodar a chleachdadh cuideachd airson gluasadan is atharrachaidhean siostam cumhachd ainneamh. Le dealbhadh structarail adhartach, coileanadh earbsach, comas briseadh àrd, agus coltas eireachdail, tha an MCB na thoradh àrd-inbhe. Tha an t-slige agus na pàirtean aige air an dèanamh bho stuthan le feartan làidir an aghaidh buaidh agus lasair-dhìonach.
| Ainm an toraidh | MCB |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 4P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 4P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | C |
| Dath | Geal + dearg |
| Seirbheis | OEM & ODM |
Lùb
Pòlaichean
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh sruth geàrr-chuairt
2. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cus cuideim
3. Dealbhadh snog agus furasta a stàladh
Iarrtas
Tha an MCB air a chleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain ... msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
3 pìosan gach bogsa a-staigh, 60 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 22 * 8.2 * 8 cm
Prìomh Mhargaidh
An Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, Margaidh na Ruis ... msaa
C&C
Tha teisteanasan eadar-nàiseanta leithid CCC, CE, agus CB air an dearbhadh leis na MCB, agus tha teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001 agus ISO 14001 a’ toirt taic dhaibh.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













