Briseadh-cuairteachaidh RCBO air a obrachadh le sruth iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 4P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh Briseadh-cuairteachaidh CMTB1LE-63 a tha air a obrachadh le sruth iarmharach daoine agus cumhachd a dhìon bho chlisgeadh dealain, cuairt ghoirid, agus mearachdan cus luchd. Tha an RCBO air a chleachdadh sa mhòr-chuid ann an togalaichean malairteach agus còmhnaidheach,
Tha e a’ gèilleadh ri inbhe IEC61009-1.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh air a ruith le sruth iarmharach |
| Àireamh Modail | CMTB1LE-63 4P |
| Coitcheann | IEC61009-1 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 4P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 400V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | C no D |
| Sruth obrachaidh fuigheallach air a mheas ann an | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lùb
Meud an t-sreath agus an stàlaidh (mm)
Buannachd
1. Dìon sruth geàrr-chuairt agus sruth cus cuideim
2. Dìon an aghaidh clisgeadh dealain: Bidh briseadair cuairteachaidh sruth fuigheallach a’ lorg agus a’ cur bacadh air fàillidhean dealain air adhbhrachadh le aodion srutha chun na talmhainn, a’ cur casg air clisgeadh dealain agus dealanachadh.
3. Ùine freagairt luath: Tha na brisearan seo air an dealbhadh gus tionndadh gu sgiobalta, gu tric taobh a-staigh bloigh de dhiog, nuair a lorgar mearachd dealain.
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte MCB Miniature proifeasanta agus air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Feadhainn eile
Pacadh
1 pìos gach bogsa a-staigh, 20 pìos gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Prìomh Mhargaidh
Tha cuideam sònraichte aig MUTAI Electric air seirbheis a thoirt do mhargaidhean anns a’ Mheadhan-Ear, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, agus an Ruis... msaa.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












