Briseadh-cuairteachaidh beag MCB MUTAI CMTB1-63H 1P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh briseadair cuairteachaidh beag CMTB1-63 an inneal a dhìon bho chuairt ghoirid agus dìon cus cuideim, agus faodar a chleachdadh cuideachd mar ghluasad is tionndadh neo-thric de shiostam cumhachd. Tha structar adhartach aig an MCB, coileanadh earbsach, comas briseadh àrd, coltas eireachdail msaa. Tha an t-slige agus na pàirtean air an dèanamh de stuth le strì an aghaidh buaidh, feart làidir lasair-dhìonach.
Tha na MCBn rim faighinn ann an rèiteachaidhean aon-phòla, dà-phòla, agus trì-phòla, le gach pòla comasach air cuairt air leth a dhìon.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh beag MCB |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 1P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 1P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Dath | Geal + liath |
| Seirbheis | OEM & ODM |
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte MCB Miniature proifeasanta agus air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Buannachd
1. Dìon sruth geàrr-chuairt agus sruth cus cuideim
2. Comas briseadh àrd agus tuisleachadh luath
3. Meud teann: Tha MCBn air an dealbhadh gus a bhith beag agus teann, gan dèanamh furasta an stàladh agus an cur a-steach do phannalan dealain agus bùird cuairteachaidh.
Feadhainn eile
Pacadh
12 pìosan gach bogsa a-staigh, 240 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
An Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia a Deas, Ameireaga a Deas, an Ruis ... msaa
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












