Briseadh-cuairteachaidh beag MCB MUTAI CMTB1-63H 2P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tha briseadair cuairte beag CMTB1-63 air a chleachdadh gu cumanta ann an siostaman dealain airson dìon an aghaidh cus cuideim agus cuairtean goirid, faodar an MCB a chleachdadh cuideachd mar ghluasad is tionndadh neo-thric de shiostam cumhachd. Tha na brisearan cuairte beag freagarrach airson raon farsaing de thagraidhean, bho thaighean-còmhnaidh gu gnìomhachas, agus tha iad air an cleachdadh gu cumanta ann an solais, teasachaidh agus cuairtean smachd motair.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach |
| Modail ÀIR. | CMTB1-63 2P |
| Coitcheann | IEC60898-1 |
| Teisteanas | CE |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 2P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 400/415V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Dath | Geal is liath |
| Seirbheis | OEM & ODM |
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte beaga bìodach air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Buannachd
1. Dìon sruth geàrr-chuairt agus sruth cus cuideim, faodar a chleachdadh cuideachd mar ghluasad agus tionndadh neo-thric de shiostam cumhachd.
2. Meud teann: Tha MCBn air an dealbhadh gus a bhith beag agus teann, gan dèanamh furasta an stàladh agus an cur a-steach do phannalan dealain agus bùird cuairteachaidh.
3. Turas luath: Tha MCBn air an dealbhadh gus turas luath a thoirt air falbh ma bhios cus cuideim no cuairt ghoirid ann, a chuidicheas le casg a chuir air milleadh air uidheamachd dealain agus cunnartan a dh’ fhaodadh a bhith ann do dhaoine.
4. Comas briseadh àrd
Feadhainn eile
Pacadh
6 pìosan gach bogsa a-staigh, 120 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












