Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC airson PV grèine
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tha gnìomh aig brisearan cuairte beaga bìodach DC MCB CMTB1-63 gus innealan dealain agus uidheam luchdan eile a dhìon bho dhuilgheadasan cus cuideim agus cuairt ghoirid, agus faodaidh iad sàbhailteachd na cuairte a dhìon cuideachd. Bidh a’ mhòr-chuid de DC MCB a’ cleachdadh cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid lùth ùr, PV grèine, msaa. Mar as trice tha staidean bholtaids DC MCB bho DC 12V-1000V, agus faodaidh an sruth reataichte suas ri 63A.
| Coitcheann | IEC/EN 60947-2 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 1P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 250V |
| Tricead rangaichte | 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+70℃ |
| Seòrsa lùb | C |
| Ìre truaillidh | 3 |
| Àirde | ≤ 2000m |
| Comas uèiridh as àirde | 25 m㎡ |
| Stàladh | Rèile DIN 35mm |
| Seòrsa loidhne a-steach | Barr |
Buannachd
1. Dìon an inneal bho shruth cuairt ghoirid agus sruth cus cuideim.
2. Meud teann: Tha MCBn DC air an dealbhadh gus a bhith teann agus a’ sàbhaladh àite, gan dèanamh freagarrach airson an cleachdadh ann am pannalan agus uidheamachd dealain beaga.
3. Stàladh furasta: Tha MCBan DC air an dealbhadh airson stàladh furasta agus faodar an cur air rèilichean DIN no gu dìreach air pannal.
Pòlaichean
Iarrtas
Tha am briseadair cuairteachaidh beag DC MCB air a chleachdadh gu farsaing ann an cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid lùth ùr, PV grèine, msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
12 pìosan gach bogsa a-staigh, 240 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, agus tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









