Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB CMTB1-63DC 2P DC
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh briseadair cuairteachaidh beag bìodach DC MCB CMTB1-63 innealan dealain agus uidheam luchdan eile a dhìon bho dhuilgheadasan cus cuideim agus cuairt ghoirid, agus sàbhailteachd na cuairte a dhìon. Bidh a’ mhòr-chuid de DC MCB a’ cleachdadh cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid siostaman cumhachd na grèine, siostaman cùl-taic bataraidh, lùth ùr, msaa.
Tha brisearan cuairte beaga DC nan fuasgladh earbsach agus cosg-èifeachdach airson cuairtean DC a dhìon an aghaidh lochdan dealain, agus tha am meud teann, an tionndadh luath, agus an comas briseadh àrd gan dèanamh nan roghainn mòr-chòrdte ann an raon farsaing de thagraidhean.
Mar as trice, tha staidean bholtaids DC MCB bho DC 12V-1000V, agus faodaidh an sruth reataichte suas ri 63A a ruighinn.
| Coitcheann | IEC/EN 60947-2 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 2P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 500V |
| Tricead rangaichte | 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+70℃ |
| Seòrsa lùb | C |
| Ìre truaillidh | 3 |
| Àirde | ≤ 2000m |
| Comas uèiridh as àirde | 25 m㎡ |
| Stàladh | Rèile DIN 35mm |
| Seòrsa loidhne a-steach | Barr |
Buannachd
1. Turas Luath: Tha MCBn DC air an dealbhadh gus turas a thoirt gu sgiobalta ma thachras mearachd dealain, a chuidicheas le casg a chuir air milleadh air uidheamachd agus uèirleadh.
2. Comas Brisidh Àrd: Tha MCBn DC rim faighinn ann an raon de chomasan brisidh, a tha a’ ciallachadh gun urrainn dhaibh ìrean àrda de shruth a làimhseachadh gun tuisleachadh.
3. Coileanadh Earbsach: Tha MCBn DC air an dealbhadh gus coileanadh earbsach agus cunbhalach a thoirt seachad thar beatha seirbheis fhada, a chuidicheas le bhith a’ lughdachadh chosgaisean cumail suas agus ath-chur.
4. Stàladh furasta: Tha MCBan DC air an dealbhadh airson stàladh furasta agus faodar an cur air rèilichean DIN no gu dìreach air pannal.
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte beaga bìodach DC MCB MCB air an cleachdadh gu farsaing ann an cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid lùth ùr, PV grèine, msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
6 pìosan gach bogsa a-staigh, 120 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
1. Le còrr is 10 bliadhna de eòlas ann a bhith a’ dèanamh thoraidhean MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor ... msaa.
2. Slabhraidh gnìomhachais crìochnaichte bho chinneasachadh phàirtean gu cruinneachadh thoraidhean crìochnaichte, deuchainn agus fo smachd àbhaisteach.
3. Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
4. Sgioba theicnigeach proifeasanta, as urrainn seirbheis OEM agus ODM a thoirt seachad, as urrainn prìs farpaiseach a thoirt seachad.
5. Ùine lìbhrigidh luath agus seirbheis mhath às dèidh reic.
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










