Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB grèine CMTB1-63DC 4P DC
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh briseadair cuairteachaidh beag bìodach DC MCB CMTB1-63 innealan dealain agus uidheam luchdan eile a dhìon bho dhuilgheadasan cus cuideim agus cuairt ghoirid, agus sàbhailteachd na cuairte a dhìon. Bidh a’ mhòr-chuid de DC MCB a’ cleachdadh cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid lùth ùr, PV grèine, msaa. Mar as trice tha staidean bholtaids DC MCB bho DC 12V-1000V, agus faodaidh an sruth reataichte suas ri 63A.
| Coitcheann | IEC/EN 60947-2 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1A - 63A |
| Pòlaichean | 4P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 1000V |
| Tricead rangaichte | 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+70℃ |
| Seòrsa lùb | C |
| Ìre truaillidh | 3 |
| Àirde | ≤ 2000m |
| Comas uèiridh as àirde | 25 m㎡ |
| Stàladh | Rèile DIN 35mm |
| Seòrsa loidhne a-steach | Barr |
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cuairt ghoirid
2. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cus cuideim
3. Comas briseadh àrd
4. Dealbhadh snog agus furasta a stàladh
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte beaga bìodach DC MCB MCB air an cleachdadh gu farsaing ann an cuid de shiostaman sruth dhìreach leithid lùth ùr, PV grèine, msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
3 pìosan gach bogsa a-staigh, 60 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








