Briseadh-cuairteachaidh beag bìodach MCB grèine CMTB1-63DC 3P DC
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tha brisearan cuairteachaidh beaga bìodach CMTB1-63 DC MCB rim faighinn ann an diofar mheudan agus rangachadh, agus faodar an cleachdadh ann an raon farsaing de thagraidhean, nam measg siostaman cumhachd grèine, siostaman cùl-taic bataraidh, siostaman mara is chàraichean, agus innealan gnìomhachais.
Mar as trice, tha staidean bholtaids DC MCB bho DC 12V-1000V, agus faodaidh an sruth reataichte suas ri 63A a ruighinn.
| Coitcheann | IEC/EN 60947-2 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1A-63A |
| Pòlaichean | 3 |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 750V |
| Tricead rangaichte | 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 6000A |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+70℃ |
| Seòrsa lùb | C |
| Ìre truaillidh | 3 |
| Àirde | ≤ 2000m |
| Comas uèiridh as àirde | 25 m㎡ |
| Stàladh | Rèile DIN 35mm |
| Seòrsa loidhne a-steach | Barr |
Buannachd
1. Dìon an aghaidh cus luchd agus cuairt ghoirid
2. Feartan Triopaidh: Tha feart triopaidh eadar-dhealaichte aig MCBn DC an taca ri MCBn AC air sgàth nàdar eadar-dhealaichte bholtaids DC.
3. Rangachadh Bholtaids: Tha rangachadh bholtaids aig MCBn DC a tha sònraichte airson cuairtean DC, mar as trice eadar 12V agus 1000V DC.
4. Briseadh-steach Arc: Tha MCBn DC air an dealbhadh gus briseadh-steach a dhèanamh air arcan DC, a bhios ag obair ann an dòigh eadar-dhealaichte bho arcan AC.
Pòlaichean
Iarrtas
Tha luchd-brisidh cuairteachaidh beaga DC MCB air an cleachdadh gu farsaing ann an cuid de shiostaman sruth dhìreach, leithid lùth ùr, PV grèine, ionadan cumhachd agus goireasan gnìomhachais ... msaa.
Feadhainn eile
Pacadh
4 pìosan gach bogsa a-staigh, 80 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
C&C
Le teisteanasan siostam riaghlaidh ISO 9001, ISO14001, tha na toraidhean air an teisteanasachadh le teisteanasan eadar-nàiseanta CCC, CE, CB.
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











