Briseadh-cuairteachaidh RCBO air a obrachadh le sruth iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 1P N
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Faodaidh Briseadh-cuairteachaidh CMTB1LE-63 a tha air a obrachadh le sruth iarmharach daoine agus cumhachd a dhìon bho chlisgeadh dealain, cuairt ghoirid, agus mearachdan cus luchd. Tha an RCBO air a chleachdadh sa mhòr-chuid ann an togalaichean malairteach agus còmhnaidh. Tha e a rèir inbhe IEC61009-1.
Tha CMTB1LE-63 RCBO iomchaidh airson AC50/60HZ, bholtaids reataichte 230V/240V/400V/415V agus sruth reataichte suas gu 63A.
| Ainm an toraidh | RCBO |
| Àireamh Modail | CMTB1LE-63 1P+N |
| Coitcheann | IEC61009-1 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 1P+N |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 230V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Sruth obrachaidh fuigheallach air a mheas ann an | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lùb
Meud an t-sreath agus an stàlaidh (mm)
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh geàrr-chuairt, cus cuideim agus aodion talmhainn
2. Stàladh furasta: Faodar brisearan cuairteachaidh sruth fuigheallach a stàladh ann am pannal brisearan cuairteachaidh no bogsa dealain sam bith, gan dèanamh furasta an stàladh.
3. Mothachaidh: Is urrainn dhaibh eadhon meudan beaga de aodion gnàthach a lorg chun na talmhainn
Pòlaichean
Iarrtas
Tha na brisearan cuairte MCB Miniature proifeasanta agus air an cleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Feadhainn eile
Pacadh
4 pìosan gach bogsa a-staigh, 80 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Prìomh Mhargaidh
Tha MUTAI Electric ag amas air Margaidh an Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, an Ruis.
Carson a thaghas tu sinn
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












