Briseadh-cuairteachaidh RCBO air a obrachadh le sruth iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 2P
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Bidh an RCBO a’ dìon an aghaidh cunnartan clisgeadh dealain agus teintean air adhbhrachadh le lochdan talmhainn agus cus-shruthan. Bidh e a’ lorg agus a’ cur stad air aodion srutha chun na talmhainn, ris an canar gu cumanta sruthan fuigheallach, a dh’ fhaodadh tachairt air sgàth uèirleadh lochtach, insulation millte, no uidheamachd dealain lochtach. A bharrachd air an sin, bidh e cuideachd a’ dìon an aghaidh cus-shruthan, a dh’ fhaodadh a bhith air adhbhrachadh le cuairtean goirid no cuairtean cus luchdaichte.
Bithear a’ cleachdadh RCBOan gu cumanta ann an togalaichean còmhnaidh is malairteach, a bharrachd air ann an tagraidhean gnìomhachais. Tha iad gu sònraichte feumail ann an suidheachaidhean far a bheil feum air dìon cuairte fa leth, leithid ann an cidsinean, seòmraichean-ionnlaid, agus àiteachan eile far a bheil coltas ann gun tig uidheamachd dealain an conaltradh ri uisge.
| Ainm an toraidh | Briseadh-cuairteachaidh obrachaidh sruth-fuigheallach RCBO |
| Àireamh Modail | CMTB1LE-63 2P |
| Coitcheann | IEC61009-1 |
| Sruth ìreichte ann an (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pòlaichean | 2P |
| Bholtaids reataichte Ue (V) | 230V |
| Tricead rangaichte | AC 50/60Hz |
| Comas cuairt ghoirid air a mheas Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Bholtaids seasamh ri impulse air a mheas Uimp | 4000V |
| Teòthachd àrainneachdail | -20℃~+40℃ |
| Seòrsa sgaoilidh sa bhad | CD |
| Sruth obrachaidh fuigheallach air a mheas ann an | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lùb
Meud an t-sreath agus an stàlaidh (mm)
Buannachd
1. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cuairt ghoirid
2. Dìon chuairtean an aghaidh sruth cus cuideim
3. Dìon dìon aodion talmhainn
Pòlaichean
Iarrtas
Tha an MCB air a chleachdadh gu farsaing ann an togalaichean, àiteachan-còmhnaidh, tagraidhean gnìomhachais, tar-chur cumhachd dealain.
Feadhainn eile
Pacadh
3 pìosan gach bogsa a-staigh, 60 pìosan gach bogsa a-muigh.
Meud gach bogsa a-muigh: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Prìomh Mhargaidh
An Ear Mheadhanach, Afraga, Àisia an Ear-dheas, Ameireaga a Deas, Margaidh na Ruis ... msaa
Fòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












